Koblenz Apartments for Rent

9 results for Koblenz
2,450 € Apartment
map

-10%

3,000 € Apartment
map
3,300 € Apartment
map

New

2,500 € Apartment
map

-17%

3,000 € Apartment
map

New

930 € Room
map
1,990 € Apartment
map

New

750 € Room
map

-16%

740 € Room
map